System Of A Down budou v červnu 2020 koncertovat v O2 Aréně

MIXXER STAFF (MD)

Americko-arménská skupina System Of A Down vznikla v roce 1994 a vydala 5 studiových alb. V roce 2006, rok poté, co vyšla vyšla zatím stále poslední deska Hypnotize, si dala kapela pauzu a členové se věnovali jiným projektům. O pár let později ale začali znovu vystupovat a přestože nepracují společně na žádné nové tvorbě, na koncertních pódiích podávají ohromující výkony. Přesvědčila se o tom před třemi lety i O2 arena.

Muziku System Of A Down není jednoduché žánrově jakkoliv zařadit, ale kapelu stejně hudební škatulky příliš nezajímají. Zpěvák Serj Tankian k tomu říká: „System Of A Down pro mě není progresivní kapela. Ale není to zřejmě ani typický popový projekt. Rozhodně naší hudbě věnujeme pozornost, abychom se ujistili, že to není něco, co již někdo předtím slyšel.”

Skvělou zprávou je, že System Of A Down přijedou do pražské O2 areny 16. června 2020. Vstupenky budou k dostání v sítích Ticketportal a Ticketmasters od 4. října.

Speciálními hosty budou brazilští Ego Kill Talent, kteří nedávno vydali své druhé album a v dubnu se jim poštěstí koncertovat na brazilských stadionech společně s kapelami Metallica a Greta Van Fleet.

Next Post

Justin Bieber a Hailey Baldwin si řekli podruhé své ANO

Kylie Jenner, Travis Scott, Ed Sheeran, Usher, Jaden Smith a Alec Baldwin se poslední zářijový den údajně účastnili slavnostního večera […]
hailey baldwin, justin bieber