Morandi: Professional Liar

MIXXER STAFF (MD)

Vzpomínáte na rok 2008, 2009, kdy česká rádia a televize stále hrála hity „Save Me“ a „Angels„? Ty pochází od rumunské skupiny Morandi a po delší době nám servírují další novinku, singl „Professional Liar„.

V roce 2010 ještě zazářili jednou a to s hitem „Rock The World„, od té doby nebylo o nich takřka slyšet. Na svědomí mají tři alba – Reverse, Mind Fields a N3XT. Pak se také mluvilo o desce Zebra, to ovšem ale dodnes nevyšla. V MTV Romania Music Awards 2006 Morandi vyhráli cenu nejlepší písně (Best Song) za singl Beijo a ocenění nejlepší video (Best Video) za Falling Asleep. Jejich alba Reverse se prodalo na 2 miliony kopií.

Píseň „Professional Liar“ je druhým singlem rumunského dua Morandi z jejich nadcházejícího alba, které můžeme v blízké budoucnosti očekávat. Po vřelém přijetí písně „Kalinka„, která se stala hitem v mnoha evropských zemích, jako je Polsko, Německo, Řecko nebo Rakousko, nastal čas na další oznámení. Singl měl premiéru 27. září s doprovodným hudebním videem, které se zaměřuje na akci, speciální efekty a zvraty zasazené do nepříliš vzdálené budoucnosti, kde roboti a hologramy jsou každodenním životem.

Next Post

AURORA: Apple Tree

Norská popová umělkyně Aurora odpremiérovala nový videoklip pro singl „Apple Tree“, které se točí kolem klimatické krize. Singl pochází z […]
Aurora