Mandrage: Vidím to růžově

MIXXER STAFF (MD)

Česká skupina Mandrage nabízí nový videoklip, za kterým stojí v režii klipu k singlu „Vidím to růžově“ duo Jordan Haj a Givinar Kříž.

Ačkoliv by mohl na papíře působit neláskyplně, je to rozhodně příběh o lásce a vášni. Myslíme si, že té hudbě bude slušet, a textu ještě více. Je to vlastně takové žánrové pojetí love story po vzoru několika filmů nebo určitých scén z nich, které se nám líbí a připadají nám sexy,“ říkají Haj a Kříž.

V černobílém videoklipu uvidíme i módní fotografku Karolínu Holubovou. Singl po textové stránce napsal kytarista kapely Mandrage Pepa Bolan.

„Prožívám jedno z nejhezčích období, takže prostě nemůžu psát texty, ve kterých bych si na cokoli stěžoval. Jako textař se v těch srdečních záležitostech cítím asi nejlépe a vzhledem k tomu, že se žena už dávno našla, může být píseň Vidím to růžově takovou malou paralelou k singlu Hledá se žena, po deseti letech,“ říká.

Singl oznamuje nové album a kluci také od února vyjíždějí na turné včetně pražského Fora Karlín. Turné nese název „Dlouhej únor“ a tady jsou všechny jeho zastávky:

1. 2. PRAHA – Forum Karlín
6. 2. a 7. 2. BRNO – Centrum Sono
12. 2. HRADEC KRÁLOVÉ – Kongresové centrum Aldis
13. 2. LIBEREC – Dům kultury
21. 2. ČESKÉ BUDĚJOVICE – KD Vltava
22. 2. PLZEŇ – DEPO2015
29. 2. OSTRAVA – BrickHouse DOV

Next Post

Avril Lavigne oznamuje Head Above Water turné

Avril Lavigne a její comeback je v plném proudu a zpěvačka aktuálně oznámila, že se v roce 2020 vydá na […]