Loreen je zpátky, přispěchala s novinkou „Walk With Me“

MIXXER STAFF (MD)

Královna Eurovize je zpátky. Dva roky po svém posledním vydání singlu se švédská zpěvačka a skladatelka Loreen vrací se zbrusu novou skladbou.

Od té doby, co Loreen, která se proslavila vítězstvím v soutěži Eurovision Song Contest v roce 2012, uplynuly dva roky, co vyšla její poslední deska. LP „Ride“ nadchlo jak kritiky, tak i fanoušky a nechalo všechny zoufale toužit po nečem novém od této zpěvačky.

Tento týden přišla s velký překvapením pro svoje fanoušky, které přišlo ve formě zcela nové skladby. Píseň se jmenuje „Walk With Me“ a slouží jako kampaňová píseň pro spolupráci zpěvačky se švédskou módní značkou Ellos.

Při pohledu na její stránku Instagramu Loreen odhalila, že je velmi hrdá na to, že se pustila do spolupráce s Ellos – Made by Women. Spolupráce s tak silnými ženskými tvůrkyněmi je velmi silným zážitkem. “Samotná píseň je reinterpretací písně pod stejným názvem od Julie Jonesové. „Jedná se o verzi, která vrhá světlo na rozmanitost, význam empatie a na náš společný základ – kreativitu a hudbu“, autorka dále komentovala své společenské vztahy.

„Walk With Me“ je temná a náladová písnička. Pohltí vás, vtáhne dovnitř a budete mít husí kůží po celém těle. Od 2.října je taky už k dispozici videoklip, tak se na něj podívejte:

Next Post

Emma Smetana nabízí svůj nový singl opět v angličtině: Over

Zpěvačku a moderátorku Emmu Smetanu netřeba představovat, vedle publicistiky se také věnuje hudbě. Na kontě už má singly „Lost and […]