Lara Fabian se vrací v červnu 2020 do Prahy

MIXXER STAFF (MD)

Po dvou letech se 9. června příštího roku do naší metropole vrátí Lara Fabian. Zpěvačka belgicko-italského původu, nyní kanadská občanka, měla vždy k českému publiku výjimečně úzký vztah, který potvrdila jak šesti předchozími koncerty v naší zemi, tak pořízením záznamu z předminulého turné právě z pražské koncertní zastávky.

Tentokrát k nám Lara Fabian zavítá v rámci „50 World Tour“, jež odstartovala 16. září v New York City a kterým, jak název napovídá, oslavuje své padesáté narozeniny. Program večera bude sestávat z jejích největších hitů i z písní z aktuálního alba „Papillon“. Vstupenky na červnové vystoupení Lary Fabian v Kongresovém centru Praha si budou moci přednostně zakoupit předplatitelé iDnes Premium od pondělí 14. října od deseti hodin. Předprodej pro širokou veřejnost pak bude zahájen ve středu 16. října opět v deset hodin. Všechny vstupenky budou k zakoupení v síti Ticketportal.

Lara Fabian se narodila 9. ledna 1970 v Belgii, kde je dnes jednou z nejprodávanějších umělkyň. Do celosvětového povědomí se zapsala v roce 1994 albem „Carpe Diem“, jehož prodeje do roka dosáhly na trojnásobně platinový status a zpěvačka za něj obdržela mimo jiné i dvě ceny Félix. V roce 1999 Fabian uvedla na trh své první anglicky nazpívané album „Lara Fabian“, které stanulo na prvním místě v prestižním přehledu novinkových desek časopisu Billboard, kde následně bodoval i její první singl v angličtině „I Will Love Again“.K dnešnímu dni její diskografie čítá již čtrnáct studiových nahrávek, od kterých prodala přes osmnáct miliónů kopií. A neméně úspěšná je i její koncertní činnost. Naposledy objela svět v letech 2017 a 2018 v rámci „The Camouflage World Tour“, která zasáhla i Prahu, kde zpěvačka pro velký úspěch namísto původně plánovaného jednoho koncertu nakonec absolvovala dvě vystoupení. „Smyslem mého života je spojení s mými posluchači. Bez nich bych ničeho nedosáhla a své sny nenaplnila,“ nechala se nejednou slyšet Fabian, která je vedle výjimečného hlasu pověstná právě také otevřeností, s jakou se s publikem dělí o své životní zážitky, inspirující momenty, emoce i myšlenky.

Next Post

R3HAB & Ella Vos ve společném singlu "Exhale"

Nizozemsko-marocký DJ a producent R3HAB se vrací s úplně novým trackem. V jeho nejnovějším vydání se DJ spojil s americkou […]