Justin Bieber a Hailey Baldwin si řekli podruhé své ANO

MIXXER STAFF (MD)

Kylie Jenner, Travis Scott, Ed Sheeran, Usher, Jaden Smith a Alec Baldwin se poslední zářijový den údajně účastnili slavnostního večera Justina Biebera. Justin Bieber a Hailey Baldwin se totiž podruhé vzali.

Obřad se odehrával v Jižní Karolíně v pětihvězdičkovém hotelu Montage Palmetto Bluff a plánování měla na starost oblíbená designérka celebrit Mindy Weiss. Za družičky šly nevěstě sestra Alaia Baldwin a sestřenice Ireland Baldwin. Nechyběl otec Stephen a strýček Alec Baldwin. Ženichovu stranu zastupovali maminka Pattie Mallette a otec Jeremy Bieber.

View this post on Instagram

My bride is 🔥

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

„Přijížděli na loďkách, měli jsme objednané vodní taxíky. Večeře probíhala u vody, kde byla rozvěšená světýlka, vše bylo velmi intimní. Justin a Hailey byli nadšení, že všechny vidí a nemohli se přestat smát,“ sdělil zdroj pro E! News.

Justin byl oddán už minulý rok na podzim, ale na obřad si oba dva počkali rok a až nyní je vše oficiální. Justin veškeré informace potvrdil na svém Instagramu, kam dal fotografie. Pochlubil se také novými hodinkami, které si dal on sám jako svatební dárek.

Next Post

MØ: I Want You

Dánská zpěvačka a textařka MØ vydala nové video pro první singl ‚I Want You‘ z nové trilogie. Ve videoklipu se […]