Emma Smetana nabízí svůj nový singl opět v angličtině: Over

Zpěvačku a moderátorku Emmu Smetanu netřeba představovat, vedle publicistiky se také věnuje hudbě. Na kontě už má singly „Lost and found“ či „No fire„, které nazpívala se svým partnerem Jordanem Hajem. Tentokrát svou sbírku rozšířila o singl s názvem „Over„. O tom, že ho brzy vypustí do světa avizovala delší dobu na svém Instagramu.

Pražská rodačka, jež od dvou let žila ve Francii, se může pyšnit dokonalou angličtinou, jak ostatně ukázala před měsícem v unikátním rozhovoru se světovou hvězdou Billie Eilish. Své jazykové znalosti využívá i ve svých písních, které zatím všechny nazpívala v angličtině. Mimo jiné je pastva pro oči i prostředí, kde se hudební videoklip odehrává. Cílovou destinací pro natáčení se stala španělská provincie Almería přezdívaná Mini Hollywood.

Ač je překvapivé, že klip se ihned po vydání nedostal do českých trendů, Emma pod videem zatím sklízí převážně chválu. Fanoušci se nemusí bát, že by zpěvačka hned po vydání Over pověsila hudební kariéru na hřebík a šla se věnovat naplno žurnalistice. Jak už můžeme tušit ze závěrečné scény, dcera Moniky Pajerové chystá poctít 30. výročí sametové revoluce dalším hitem s názvem Freedom, tedy svoboda.

S nově vydaným klipem se Emma Smetana chystá i na turné. Zatímco dříve objížděla Česko i Slovensko se svojí jmenovkyní Emmou Drobnou, toto turné bude sólové. V rámci Over tour navštíví Kolín, Hradec Králové, Ostravu, Zlín, Brno, Prahu a Plzeň.

Next Post

Rihanna místo alba prozatím vydává velmi obsáhlou knihu

Rihanna oznámila blížící se vydání nové knihy, vhodně pojmenované – Rihanna. Kniha, která označuje první vizuální autobiografii mnohostranného umělce, vydá […]