Avril Lavigne oznamuje Head Above Water turné

MIXXER STAFF (MD)

Avril Lavigne a její comeback je v plném proudu a zpěvačka aktuálně oznámila, že se v roce 2020 vydá na světové turné na podporu svého prvního alba za posledních šest let, Head Above Water. Koncertní turné odstartuje v březnu v Miláně v Itálii, následně se vydá do hlavních měst jako je Amsterdam, Paříž a Berlín. Poté zamíří napříč kontinenty do Asie, mimo jiné vystoupí v Číně, Japonsku, Šanghaji, Tokiu a Bangkoku.

„Měli jsme to nejlepší období na turné po USA Head Above Water Tour!“ řekla Lavigne v tiskovém prohlášení. „Nemůžu uvěřit, jak rychle to šlo.“ „Cítila jsem hodně energie a to je přesně to, co jsem potřebovala. Opravdu mi chybělo být na pódiu, zpívat s fanoušky. To mi přineslo tolik štěstí, a proto jsem ještě více nadšená, že mohu oznámit na další rok Head Above Water Tour po celém světě v Evropě, Japonsku, Číně a jihovýchodní Asii! “

V Evropě budou 2 € z každé vstupenky a ve Velké Británii 2 £ z každé vstupenky věnovány nadaci Avril Lavigne Foundation, která podporuje lidi s lymskou chorobou, vážným onemocněním nebo zdravotním postižením.

Vstupenky se prodávají od 18. října. Další informace naleznete na adrese avrillavigne.com. Úplný seznam termínů evropských turné naleznete níže.

March 16 – Milan, Italy – Fabrique
March 18 – Brussels, Belgium – Forest National
March 19 – Offenbach, Germany – Stadthalle Offenbach
March 20 – Amsterdam, Netherlands – AFAS Live
March 22 – Vienna, Austria – Gasometer
March 23 – Zurich, Switzerland – Volkshaus
March 26 – Paris, France – L’Olympia
March 28 – Berlin, Germany – Columbiahalle
March 29 – Cologne, Germany – Palladium
March 30 – Munich, Germany – Zenith
April 1 – London, UK – O2 Brixton Academy
April 2 – Manchester, UK – O2 Apollo

Next Post

Kelly Clarkson má svojí vlastní show, podívejte se jak přezpívala Wrecking Ball od Miley Cyrus

Kelly Clarkson Show je americká televizní varietní show od americké zpěvačky Kelly Clarkson. Ta v televizi běží od 9. září […]