Au/ra: Stay Happy

MIXXER STAFF (MD)

Au/Ra vydala svůj první singl „Concrete Jungle“ v roce 2016, který rychle získal 15 milionů přehrání po celém světě. V roce 2018 poskytla svojí původní píseň s vokály projektu CamelPhat do remixového singlu „Panic Room“ a ve stejném roce byla uvedena na singlu „Darkside“ norského DJ Alana Walkera. Původní verze má 20 milionů poslechů po celém světě.

Au/Ra se narodila v Ibize, kde vyrůstala až do roku 2007 a jejím otcem byl známý německý producent Torsten Stenzel. Své umělecké jméno, které si zvolila už bohužel mělo několik umělců s názvem „Aura“. Proto se rozhodla vložit lomítko mezi „Au“ a „Ra“. Také zmínila, že její umělecké jméno pochází od lorda prstenů fanfikce, kterou napsala, když byla mladší, kde se hlavní postava jmenovala Aura.

Au/Ra má venku tolik hitů, zveřejněme především „Dance In The Dark„, „Emoji“ nebo hit „Assassin„. Nově natočila videoklip k singlu „Stay Happy„, jenž si odbyl premiéru 2.října:

Next Post

Poslechněte si nový singl: Gabriella Cilmi - Keep On Keeping

„Ruins“ nebo „The Water“ jsou comeback singly australské zpěvačky žijící v Londýně – Gabriella Cilmi. O těch jsme Vás tu […]
Gabriella Cilmi