Tove Lo natočila Lyric video k „Really Don’t Like U“ v Praze

MIXXER STAFF (MD)

Když zpěvačka Tove Lo zpívala začátkem srpna v Praze, využila k tomu natáčení lyric videa k aktuálnímu singlu se zpěvačkou Kylie Minogue. Natáčení probíhalo na Karlovém mostě v časných ranních hodinách, aby měla na natáčení klid. Jde tak stopách Rihanny, Kanyeho Westa a dalších, kteří si rádi a opakovaně točí videoklipy v našich končinách.

Tove Lo, Kylie Minogue

Really Don’t Like U“ je čtvrtý singl, který vyšel z alba „Sunshine Kitty“ zpěvačky Tove Lo. Album bude vycházet 20. září 2019. Jednatřicetiletá zpěvačka vykopla jako první hit „Glad He’s Gone„, který následuje dalšími spoluprácemi. Spojila se třeba se zpěvačkou ALMA, se kterou dali dohromady písničku „Bad As The Boys“ a jako poslední pustila ve spolupráci s francouzským producentem Jax Jones singl „Jacques“.

Aby těch super feauturingů nebylo málo, venku je další už zmiňovaný singl „Really Don’t Like U“, kde uslyšíme vokály i australské zpěvačky Kylie Minogue v pražském prostředí:

Next Post

Marina: Superstar (Acoustic Video)

„Handmade Heaven“, „Orange Trees“ nebo právě singl „Superstar“ pochází původně z desky „Love + Fear“, která vyšla 26.dubna 2019. Album […]