Taylor Swift si připsala nový rekord v prodeji alba „Lover“

MIXXER STAFF (MD)

Taylor Swift se v současných dnech musí pořádně radovat, protože její sedmé studiové album se vyhřívá na první příčce grafu Billboard 200.

Za jediný týden se Taylor podařilo s deskou „Lover“ nasbírat 867 000 prodejů a koupení desky online, přičemž 679 000 bylo čistě jen vytvořeno fyzickým prodejem alba. Nejde jen o to, že se album stane největším debutem roku 2019, ale i největším debutem od předchozí desky zpěvačky v roce 2017. Album navíc získalo tzv. certifikaci Gold díky čistému prodeji s 679 000 kopiemi. No co dodat, snad jen gratulovat.

Pokud se ještě budeme chvíli pohybovat ve statistikách, tak kromě toho se Taylor Swift stala první zpěvačkou, která má šest různých alb v žebříčkách, z nichž každého se prodalo nejméně 500 000 kopií v prvním týdnu.

Taylor byla v minulosti kritizována za to, co zrovna vydává. Ať se jedná o jakýkoliv hudební styl, od počínajícího country ve třinácti letech až po elektronický pop, zpěvačka si jede to své a sbírá úspěch za úspěchem.

Next Post

Dánská skladatelka a klavíristka Agnes Obel, jejíž hudbu si pro kurátorovaný soundtrack vybral rapper Drake, znovu v Praze

Dánská kritikou uznávaná klavíristka, zpěvačka a skladatelka Agnes Obel vyráží na evropské turné, během kterého už potřetí zavítá do Prahy. […]