Pet Shop Boys mají singl s Years & Years: Dreamland

MIXXER STAFF (MD)

Dvě generace umělců spojily své síly v novém singlu Pet Shop Boys Dreamland“. Britská taneční legenda spolupracovala se skupinou Years & Years mezi frontmanem Pet Shop Boys Neilem Tennantem a frontmanem Years & Years Ollym Alexanderem. Písnička bude uvedena na nově připravovaném albu Pet Shop Boys.

„Měli jsme rušný rok, dokončování nového alba a psaní písní. Cestovali jsme také na dálný východ a těšíme se, až příští rok na novém turné spojíme naše největší hity s novinkama. Je tak vzrušující, že náš nový singl je ve spolupráci s Years & Years, jednou z nejoriginálnějších a nejúspěšnějších kapel, které se objevily v tomto desetiletí, a opravdu jsme si užili psaní a nahrávání s Olly Alexanderem.“, poznamenali Pet Shop Boys.

Pet Shop Boys prozatím nezveřejnili název nového alba, které vyjde 24. ledna 2020. Mezitím se Pet Shop Boys připravují na největší turné po Velké Británii v roce 2020.

Next Post

Tove Lo natočila Lyric video k "Really Don’t Like U" v Praze

Když zpěvačka Tove Lo zpívala začátkem srpna v Praze, využila k tomu natáčení lyric videa k aktuálnímu singlu se zpěvačkou […]
Tove Lo, Kylie Minogue