OneRepublic: Wanted

MIXXER STAFF (MD)

Nový singl OneRepublic „Wanted“ nyní vyšel pod vydavatelstvím Interscope Records. Píseň byla napsána Ryanem Tedderem, Brentem Kutzlem, Caseym Smithem, Zachem Skeltonem a Tylerem Sprym. Produkce se ujal především sám zpěvák Ryan Tedder, ale pomohl mu jak Brent Kutzl tak i Tyler Sprym. Toto je v pořadí druhý nový singl kapely po vydání pilotu „Rescue Me“ v květnu 2019.

OneRepublic také vydali oficiální videoklip pro „Wanted“. Nový klip režíroval Christian Lamb z Black Dog Films, který na začátku tohoto roku režíroval i hudební video pro „Rescue Me“.

Skupina OneRepublic se skládá ze zpěváka – skladatele a hlavního zpěváka Ryana Teddera, kytaristů Zacha Filkinse a Drewa Browna, basisty a violoncellisty Brenta Kutzla a bubeníka Eddie Fishera. Kapela vydala svůj debutový set „Dreaming Out Loud“ už v roce 2007. Nemůžeme opomenout ani singl „Apologize“, který doslova rozbil digitální prodeje po celém světě a získal nominaci na cenu Grammy Awards.

Next Post

James Arthur vydá nové album a vrámci turné bude mít koncert v lednu i v Praze

Nejenže James Arthur vydal svůj nový singl „Treehouse“ s Ty Dolla $ign a Shotty Horroh, ale vydal také seznam skladeb […]