Odebírejte nás

CZ/SK

Mikolas Josef slaví úspěch se singlem „Acapella“ a vyráží na Closer To You turné

Zveřejněno před

dne

Mikolas Josef

Čas čtení: max. 2 minuty

Nepočítáme s tím, že by někdo nějak extra sledoval, co hrají naše česká rádia a natož jejich hitparádu hratelnosti. Co ale stojí určitě za zmínění je zpěvák Mikolas Josef, který si podmanil český éter a boduje se singlem „Acapella“ na prvním místě. A nejen v naší domovině, s písničkama se mu daří především v zahraničí, kde většinu novinek i skládá.

„Acapella“ vyšla už 24.května, na které mu pomohl panamský zpěvák Fito Blanko a mexicko-americký zpěvák a rapper Frankie J. Písnička vyšla měsíc po uskutečněném turné „My Name Is Mikolas Josef“ a zastavila se na čtvrtém místě v polské hitparádě a na 38.místě v belgické. Nahrávání skladby probíhalo v Torontu, Londýně, Barceloně, Praze a v LA. Za úspěchem určitě stojí veškerá spolupráce, protože Mikolas na Acapelle pracoval s 12 různými národností umělců.

„Nikdy nebyla produkce nákladnější, časově náročnější a nikdy jsme nepřipravovali song s takovou péčí jako tento. Náklady na výrobu tohoto songu s klipem se pohybují přes 250 000 dolarů, což je největší investice do písně za celou moji kariéru. Bezmezně jí ale věřím a už jenom to, že mohla přijít na svět v takové parádě beru jako splněný sen. Natáčeli jsme hlavně v Barceloně, taky v Praze a v Thajsku, přivezli jsme lidi ze všech koutů světa. K mému zajetému týmu jsem nabral nové talenty a stálo to za to,“ prozrazuje Mikolas.

Těsně před Vánocemi jede Mikolas malé turné „Closer To You“ , vrámci kterého se zastaví 10.12. v Liberci, 12.12. v Brně, 13.12. v Ostravě a poslední zastávkou bude Praha 16.12. 2019. Lístky jsou v prodeji od 9.září na ticketlive.cz.

Nejnovější

Nejčtenější za 24 hodin

Články, které teď u Vás bodují

Copyright © 2019-2020 MIXXERMUSIC.com TOPlist TOPlist

ϟ Feed News