Odebírejte nás

Hot News

Melanie Martinez vydává nové album „K-12“ a přijede ho představit i do Prahy

Zveřejněno před

dne

Melanie Martinez

Čas čtení: max. 2 minuty

Drive a talent vždy odlišovaly výstřední hudebnici a vizuální umělkyni Melanie Martinez od ostatních hudebníků. Účastnice talentové soutěže The Voice v pražském Foru Karlín představí 3.února 2020 právě vydanou druhou desku K-12, kterou doprovází i celovečerní hudební film. Vstupenky na koncert (895 Kč za běžnou vstupenku, 3 490 Kč za VIP + 20 Kč*) budou v prodeji od 27. září na fource.cz a u prodejců GoOut.cz a Ticketmaster.

Zpěvačka 22. dubna roku 2014 vydala svou první píseň „Dollhouse“. 14. srpna 2015 vydala Melanie album jménem „Cry Baby“ s ústřední písní „Pity Party„. Další písnička jménem „Carousel“ se dokonce objevila v americkém televizním seriálu American Horror Story: Freak Show.

Melanie se také objevila ve třetí sezóně americké pěvecké show The Voice, kde poprvé zazpívala píseň od Britney Spears jménem „Toxic“. Úspěch na ní nečekal dlouho, vydala debutové album a letos s druhou řadovkou vyjíždí i na zmiňované turné.

Počáteční čísla naznačují, že album K-12 bude mít úspěch v žebříčcích prodejnosti a pravděpodobně přistane v první Top 5 v Billboard 200. A to i díky natočenému hudebnímu filmu, na který se můžete podívat tady.

Nejnovější

Nejčtenější za 24 hodin

Facebook

Články, které teď u Vás bodují

Copyright © 2019-2020 MIXXERMUSIC.com TOPlist TOPlist

ϟ Feed News