Lady Gaga pracuje na šesté studiové desce. Na internet unikají první fotky #LG6

MIXXER STAFF (MD)

Kanadská zpěvačka Grimes ve středu poslala do Instagram Stories fotku, na které bylo šesté studiové album zpěvačky Lady Gaga. Fanoušky okamžitě zachvátilo šílenství, zatímco jedni věřili, že je to reálná fotka nové desky, druzí upozornili, že se jedná jen o fanouškovskou upravenou verzi alba.

Údajný seznam skladeb obsahuje tyto písničky: „Stained“, „Otheride“, „Cool for Chaos“, „Distortion“, „All About You“, „Hourglass“, „Flames“, „Hysteria“, „Black Velvet“, „Tainted“ Love „a featuring s Grimes pod názvem názvem „Real Boy „.

Podle MiXXermusic fotografie skutečná není. Ovšem co nelze vyvrátit je náznak spolupráce Grimes s Lady Gaga. Obě nedávno podepsali s producentem BloodPop smlouvu a začaly se sledovat vzájemně na Instagramu. Grimes je hodně známá trollingem hvězd na veřejnosti. Proto berme únik fotografie s rezervou. Jak by to taky vypadalo, kdyby jedna ze zpěvaček dala na internet informaci o něčem, o čem sama Gaga oficiálně neinformovala.

BloodPop je jedna z producentů, která předtím spolupracovala s Gagou na hitech jako „Perfect Illusion“ a „Million Reasons„. Gaga navíc dneska poslala na Twitter status, že je těhotná, ovšem těhotná s novou desku #LG6. Tak že by přeci bylo na tom kousek pravdy?

foto: Šesté album Lady Gaga LG6 z Grimes Instagramu
Next Post

Skupina Clean Bandit vystoupí v nově přejmenovaném obchodním centru: Westfield Chodov Praha

Když se řekne Clean Bandit, měla by se Vám vybavit anglická elektronická skupina, která má na svědomí megahity jako je […]
Clean Bandit