Odebírejte nás

Hot News

Koncert Ariany Grande doprovází další komplikace. Ruší VIP setkání s fanoušky

Zveřejněno před

dne

Čas čtení: max. 2 minuty

Přečtěte si nejnovější oznámení z koncertu Ariany Grande, který se uskuteční už zítra 4.září v pražské O2 Aréně:

Na základě velkého diváckého zájmu přidává Ariana Grande koncerty v rámci svého aktuálního turné. Vzhledem k velmi vyčerpávajícímu programu a potřebě zachovat si svůj hlas a energii, bohužel jsou pro následující koncerty, včetně pražského, VIP Balíčky Meet & Greet a Soundcheck Party zrušeny.

Pro Arianu Grande je toto rozhodnutí velmi těžké a mrzí ji zklamání fanoušků, ale na svých koncertech chce podávat stoprocentní výkony. 

Sweetener Meet & Greet – Pit Stage Right
Držitelům zmíněných VIP balíčků bude refundována část peněz a stále budou mít své místo v Pit Stage Right a obdrží dárek. Součástí tohoto balíčku bude nyní také přednostní vstup do Pit Stage Right prostoru před ostatními návštěvníky.

Sweetener Soundcheck – Pit Stage Left
Držitelům zmíněných VIP balíčků bude refundována část peněz a stále budou mít své místo v Pit Stage Left a obdrží dárek. Součástí tohoto balíčku bude nyní také přednostní vstup do Pit Stage Left prostoru před ostatními návštěvníky. 

Pro držitele obou těchto balíčků nejsou vyžadovány žádné další kroky a detaily jejich VIP registrace zůstávají beze změn. Jménem Ariany Grande se omlouváme za komplikace a děkujeme za pochopení.

Zpráva pochází z oficiálního Facebooku pořadatele

Nejnovější

Nejčtenější za 24 hodin

Články, které teď u Vás bodují

Copyright © 2019-2020 MIXXERMUSIC.com TOPlist TOPlist

ϟ Feed News