Justin Bieber se přiznal, že bral drogy. Poslal emoční dopis svým fanouškům

MIXXER STAFF (MD)

Justin Bieber se svěřil svým fanouškům jako nikdy předtím o svých zápasech s duševním zdravím, užíváním drog v minulosti, zneužíváním svých vztahů a také o vzestupech a pádech být dětskou hvězdou.

Vyjádření o svojí problémové minulosti vložil na svůj Instagram v pondělí 2.září. Píše v něm, jak díky slávě učinil samé špatné rozhodnutí vzhledem k užívání drog a jak to ovlivnilo jeho romantické vztahy.

„Začal jsem v 19 letech brát docela těžké drogy a zneužíval jsem všechny své vztahy,“ napsal Bieber. „Byl jsem zlý, neúctivý vůči ženám a rozzlobený. Dával jsem si odstup od všech, kteří mě milovali, a schovával jsem se za sebe, za své druhé já, kterým jsem se stal.

„Trvalo mi roky, než jsem se dokázal odloučit od všech strašných rozhodnutí, opravit rozbité vztahy a změnit celodenní návyky. Naštěstí mě Bůh obklopil neobyčejnými lidmi, kteří mě milují,“ pokračoval.

Kanadská popová hvězda následně poslala na veřejnost informaci o svém zasnoubením s Hailey Baldwinovou, což mu pomohlo stát se lepším mužem. „Teď následuje jen to nejlepší období mého života ‚MARRIAGE“ !! Což je bláznivá nová odpovědnost. Naučíš se trpělivost, důvěru, odhodlání, laskavost, pokoru a všechny věci, které ti připadají být jako dobrý člověk“, dodal Bieber.

Celou velice intimní zprávu si můžete přečíst z Justinova Instagramu:

Next Post

Jason Derulo: Too Hot

Jason Derulo se vrací s vydáním svého nového singlu „Too Hot“, ke kterému včera nabídnul už i videoklip, jenž následuje […]