Halsey vyráží na své první turné: MANIC World Tour

MIXXER STAFF (MD)

Halsey právě překvapila fanoušky zprávou, že se vydává na své MANIC World Tour v roce 2020, které začíná v Evropě.

Zpěvačka a skladatelka oznámila, jak 6. února zahájí turné v Madridu, projede celou Evropou a zastaví také v Glasgow, Manchesteru, Dublinu a uspořádá obrovskou show v O2 Areně v Londýně 8. března.

Turné MANIC je na podporu její třetí studiové desky se stejným názvem, která bude vydána 17. ledna, včetně singlu číslo jedna „Without Me“ a „Graveyard„.

TIP: Halsey posílá další singl z připravované desky: Graveyard

Evropskou část turné podpoří také britská alternativní popová skupina Pale Waves s debutem „My Mind Makes Noises“, který dosáhl v loňském roce na britské oficiální album chart osmého místa.

Během své dosavadní kariéry Halsey nashromáždila více než 23 miliard streamů po celém světě, prodala přes devět milionů alb, získala nominaci na Grammy a získala několik platinových certifikátů. Její debutové album „Badlans“ v roce 2015 bylo v prvním roce certifikováno taktéž platinou. Letos jsme mohli zpěvačku slyšet v singlu YUNGBLUD spolu s Travisem Barkerem; dále pak v singlu „Boy With Luv“, kde dokonce zpívala doprovodné vokály v korejštině.

Lístky na světového turné MANIC budou v prodeji v pátek 27. září.

Next Post

Blink-182 mají venku novou desku "Nine", poslechněte si singl "Pin The Grenade"

„Nine“ je osmé studiové album americké rockové skupiny Blink-182, které bylo vydáno 20. září 2019 společností Columbia Records a na jeho produkci se podíleli John Feldmann, Tim Pagnotta a The Futuristics. S nahráváním nové […]
Blink-182