Gryffin, Gorgon City, AlunaGeorge: Baggage

MIXXER STAFF (MD)

Gryffin a Gorgon City se spojili s elektronickým popovým duem AlunaGeorge v novém melodickém housovém tracku a videu „Baggage“. Tato nejnovější spolupráce bude uvedena na nadcházejícím albu „Gravity“ američana Gryffina, které má vyjít 10. října.

Gryffin dříve vydal desku „Hurt People“ ve spolupráci se zpěvákem a skladatelem Aloe Blacc, spoluautorem Bastille, frontmanem Danem Smithem. Kdežto Gorgon City nedávno vydali singl „Elizabeth Street“ s doprovodným hudebním videem, které zobrazuje panorama New Yorku. Před tímto singlem se producenti spojili s Kaskade na tracku „Go Slow“.

V poslední řadě se podíváme na duo AlunaGeorge, které vydalo loni v říjnu EP s názvem „Champagne Eyes„, kterému předcházela skladba s názvem „Emotion Superior“. Tu měl nastarost producent Cautious Clay. Tento projekt navazoval na jejich album „I Remember“, jenž vyšlo v roce 2016 a byly na něm spolupráce s australským producentem Flume a jamajský umělecem Popcaan.

Next Post

Ally Brooke & Matoma: Higher

Ally Brooke spojila své síly s DJem a producentem Matoma pro novou spolupráci s názvem „Higher“. Ally a Matoma nejen […]
Ally Brooke