Ewa Farna a Leoš Mareš budou na čtvrteční akci obchodního centra Westfield Chodov

MIXXER STAFF (MD)

Zpěvačka Ewa Farna se rozhodla po celý rok 2019 omezit počet venkovních vystoupení na městských akcích a festivalech v České republice a vyrazila na divadelní turné s názvem “Málo se známe”. Předvede své písně v komornějším prostředí, byť na energii a naléhavosti neubere, dá hodně prostoru svým vynikajícím muzikantům a posluchači si ji budou moci zároveň užít vsedě. Naskytne se proto i příhodnější prostředí pro lepší interakci mezi publikem a kapelou a vytvoření intimnější atmosféry. 

Ewa se po porodu syna vrací na podia, aby dojela zmiňované turné. Zpěvačka bude dokonce i hostem na čtvrteční akci 26.září obchodního centra Westfield Chodov, kde vystoupí skupina Clean Bandit a i moderátor Leoš Mareš, který bude celou akci jak jinak než moderovat.

Vstupy na akci jsou již bohužel všechny rozdané, získat je můžete maximálně na oficiálním Facebook profilu obchodního centra, kde probíhá aktuálně soutěž.

Kdo všechno bude na akci a co se bude dít najdete v našem článku: Skupina Clean Bandit vystoupí v nově přejmenovaném obchodním centru: Westfield Chodov Praha a Westfield Chodov nabídne skupinu Clean Bandit, vstupenky jsou už pryč!

Next Post

Tove Lo: Sweettalk my Heart

Jak už jsme psali, švédka Tove Lo má venku novou, hodně povedenou desku, Sunshine Kitty. Ta obsahuje spoustu potenciálních hitů […]
Tove Lo