Dua Lipa pilně připravuje vydání druhé studiové desky

MIXXER STAFF (MD)

O druhém studiovém albu hitmakerky Dua Lipa se mluví čím dál tím víc a konečně prozradila, že je na vydání už skutečně čas. „Momentálně dokončuji písně v L.A. a jsem opravdu nadšená.“ Jsem tak zatraceně nervózní“, a směje se u toho.

„Moje nová deska se stále žánrově nese v duchu popu, ale rozhodně je více koncepční. Měla jsem dokonce už i název, jenže ten jsem si rozmyslela. Po celkovém poslechu mi přijde deska docela dost taneční.“

„Jsem už vážně připravena! Nyní odpočítáváme, kdy vše vypustíme ven“, pokračovala Lipa.

Při otázce o tom, jaké hvězdy ovlivnily její nadcházející skládání, zpěvačka řekla, že jako motivaci poslouchala spoustu hudebníků. „Nakonec jsem poslouchal Prince, Outkast, Gwen Stefani a No Doubt.“ Zní to jako taková bláznivá směsice stylů, ale já takhle tyhle věci dělám ráda“.

Kromě práci na desce, Dua Lipa zahájila prodej oblečení ve spolupráci s britskou modní značkou Pepe Jeans. Kolekce oblečení pro sezonu podzim / zima 2019/2020 bude k dispozici dokonce na jejích webových stránkách.

Dua Lipa má na kontě především hit „New Rules“, který se umístil na špičce hitparád ve Velké Británii a byla to vůbec první písnička, co vstoupila do top desítky v Americe a umístila se na 6. místě. Na Spotify byla skladba streamována více než miliardakrát.

Na Spotify má v současné době více než 28,3 milionu posluchačů měsíčně, což ji činí 47. nejoblíbenějším zpěvačkou na této službě.

Next Post

Sofi Tukker určují směr, jak má vypadat divoká párty: Purple Hat

Sofi Tukker zahajují sezónu back-to-school novým párty trackem „Purple Hat“. Píseň pochází z nadcházející desky „Dancing on the People„, jehož […]