Diplo: Lonely (with Jonas Brothers)

MIXXER STAFF (MD)

Lonely“ je novinka od amerického producenta Diplo ve spolupráci s americkou kapelou Jonas Brothers. Oficiální videoklip vyšel už 26.září a režíroval ho Brandon Dermer.

Diplo produkoval písničky už mnohým hvězdám, jako je například Gwen Stefani, Die Antwoord, Britney Spears, Madonna, Shakira, Beyoncé, Ellie Goulding, No Doubt, Justin Bieber, Usher, Snoop Dogg, Trippie Redd, Chris Brown…

Velký úspěch byl, když Diplo založil LSD, tedy popovou skupinu složenou z Dipla, australské zpěvačky Sia a britského hudebníka Labrinth. Trio vydalo pět singlů, přičemž jejich píseň „Thunderclouds“ byla uvedena dokonce v reklamě pro Samsung Galaxy Note9. Jejich singly „Genius“ a „Audio“ dostaly oficiální remixy od producentů Banx & Ranx a Cid. Debutové album LSD Labrinth, Sia & Diplo Present … vyšlo 12. dubna 2019.

Diplo v součastnosti připravuje novou desku, které se dočkáme brzy, tady je ukázka z nového projektu producent se skupinou Jonas Brothers:

Next Post

Westfield Chodov: Taková byla Ewa Farna a především skupina CLEAN BANDIT (galerie, videa)

Obchodní centrum Westfield Chodov ve čtvrtek 26. září slavilo a to ve velkém. Jako hosty pro uvedení špičkové značky Westfield […]