Chinaski vydávají nové album, tady je první ochutnávka: Láska a data

MIXXER STAFF (MD)

Jedna z nejpopulárnějších českých kapel Chinaski vydává svoje jedenácté řadové album se symbolickým názvem – 11. Album nahráli hudebníci kolem zpěváka Michala Malétného poprvé v nové československé sestavě. Na baskytaru v ní hraje někdejší člen IMT Smile nebo spoluhráč Lukáše Adamce, Tomi Okres. První ze čtyř křtů nahrávky se uskuteční 1. října v Praze, kmotrou bude herečka Jitka Čvančarová. Společně s novým albem se představí slovenskému publiku v Majestic Music Clubu v Bratislavě 5. října, kde novinku zároveň pokřtí.

„Naše první album jsme před 24 lety vydali bez názvu a chtěli jsme to udělat znovu,“ vysvětluje v narážce na eponymní album z poloviny 90. let minulého století. „Neprošlo to, ale žádný pořádný název jsme nevymysleli. Takže nakonec to jsou ty dvě jedničky, protože je to naše jedenáctá řadová deska a ty jedničky nám přišly takové pozitivní,“ prozradila skupina.

Next Post

Milky Chance se vrací na hudební scénu s novinkou "The Game"

Milky Chance, německé elektronické duo vydává nový singl s názvem „The Game“. Tato skladba je nejnovějším singlem jejich očekávaného třetího […]
Milky Chance