Céline Dion je zpátky rovnou se třemi novými singly a vydává se na světové turné Courage

MIXXER STAFF (MD)

Céline Dion je zpátky, je to neuvěřitelné, ale opravdu. Představila tři nové písničky: „Courage“, „Lying Down“ a „Imperfections“. Všechny novinky vyjdou na jejím nadcházejícím albu „Courage,“ které vyjde 15. listopadu prostřednictvím vydavatelství Sony Music Entertainment Canada / Columbia.

Je to vůbec první anglické album za posledních šest let. Trojice singlů následuje po vydané skladbě „Flying On My own“, kterou zazpívala v červnu, poslední noci svého šestnáctiletého pobytu v Las Vegas.

Hlavní písnička „Courage“ je klidná skladba, „Lying Down“ zase pro zpěvačku napsala Sia a dokonce se na ní podílel i producent David Guetta. Ze třetice singl „Imperfections“, který má asi největší šanci se stát hitem.

Céline také vyjíždí na Courage World Tour, které začíná v kanadském Quebecu. Poté zamíří do Montrealu, turné bude pokračovat po USA a v polovině dubna 2020 se přesune nad Evropu a poté se vydá zpět do Kanady.

Next Post

Lady Antebellum vydávají novou desku "Ocean"

Trio Lady Antebellum oceněné cenou Multi Grammy dnes vydalo svůj nový singl „Ocean„. Ten navazuje na úspěch hitů „What If […]
Lady Antebellum