Billie Eilish oznámila světové turné „Where Do We Go?“ na rok 2020

MIXXER STAFF (MD)

Billie Eilish právě oznámila na rok 2020 „Where Do We Go?“ světové turné. Sedmnáctileté zpěvačce turné začíná v Miami 9. března, kde se vydá na cestu přes Severní Ameriku, v květnu odjede do Jižní Ameriky a jako poslední zastávkou bude Evropa.

V turné je zahrnuto Německo, Itálie nebo třeba Paříž. Česká republika ve výčtu zastávek prozatím není. To ovšem neznamená, že se u nás znovu Billie nezastaví. Jako vždy budou do turné přiřazeny i další koncertní zastávky.

Rok 2019 byl bezpochyby rokem Billie Eilish poté, co se stala prvním člověkem narozeným v roce 2000, kterému se podařilo s albem debutovat na prvním místě v Billboardu 200. Billie je zároveň nejmladší umělkyní ve Velké Británii, která obsadila tamní hitparády taktéž prvním místě. Kromě toho je deska „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?“ největším debutovým albem po desce Lany Del Rey „Born To Die“ z roku 2012. Singl „Bad Guy“ zbořil Billboard Hot 100 a získal několik nominací na Grammy.

Next Post

Keane ohlašují turné a s novou deskou ze zastaví v Praze

Britská skupina Keane se po šesti letech znovu dala dohromady a v nahrávacím studiu vytvořili dohromady páté řadové album nazvané Cause […]
Keane