Odebírejte nás

Hot News

Ariana Grande, Miley Cyrus a Lana Del Rey ve společné písni pro film Charlieho Andílci

Zveřejněno před

dne

Čas čtení: max. 2 minuty

Zpěvačky Ariana Grande, Miley Cyrus a Lana Del Rey spojily svoje hlasivky, aby nahrály tématickou písničku do připravovaného filmu Charlie’s Angels. Jak tohle trio dopadlo uslyšíme už tenhle pátek.

Ano, všechny tři zpěvačky se spojily, aby spolupracovaly na písni, která se jmenuje „Don’t call Me Angel“ a slouží jako titulní písnička filmu.

Oficiální profil na Twitteru Charlie’s Angels potvrdil datum vydání skladby ve videu zveřejněném 9. srpna: „Byli jste trpělivý a je to téměř tady. Nový singl“ Don’t call Me Angel „od Ariana Grande, Miley Cyrus a Lana Del Rey vyjde v pátek!“

Informaci zatím také potvrdily samotné zpěvačky, protože tentýž den všechny zaslaly úryvky songu na Instagram. Spolupráce byla poprvé potvrzena v červnu, kdy Ariana zveřejnila na svůj instagram 15-cti sekundovou ukázku.

Ariana zveřejnila i trailer Charlieho Andílků a pochlubila se, že je spoluvýkonnou producentkou filmu po zvukové stránce, společně s dlouholetými spolupracovníky jako je Max Martin, Savan Kotecha a Ilya Salmanzadeh.

Samotná premiéra filmu je stanovena na 15.listopadu v čele s Kristen Stewart, Naomi Scott a Ella Balinska, které jsou hlavními postavami filmu.

Nejnovější

Nejčtenější za 24 hodin

Facebook

Články, které teď u Vás bodují

Copyright © 2019-2020 MIXXERMUSIC.com TOPlist TOPlist

ϟ Feed News