Adam Mišík, Dorian: Proud

MIXXER STAFF (MD)

Naposledy jsme o zpěvákovi Adamovi Mišíkovi mohli slyšet v singlu „Démoni“ v produkci Marcela Procházky a Ondřeje Fiedlera. „Celá píseň je inspirovaná toxickým vztahem, nemožností se posunout dál, i když víme, že by to bylo správné. Ústřední myšlenka vychází z mých osobních prožitků poslední doby. Nejlepší terapií je pro mě vždycky psaní, právě proto singl vznikl,“ dodal Adam. K Démonům natočili i videoklip, které se po režisérské stránce ujal Petr Simon, který už spolupracoval na songu „Slowmo“.

Dorian, Adam Mišík
foto: Dorian, Adam / instagram Universal Music CZ

Je na čase vydat něco nového a tak se Adam spojil s českým rapperem, který si říká Dorian a vznikl singl „Proud„. O Dorianovi jsme psali vrámci vydaného tracku „Drop“, který si můžete poslechnout tady.

Není žádným tajemstvím, že jsou kluci kamarádi a tak i čas od času mají společné vystoupení na koncertech. Právě tohle přátelství přineslo zmiňovanou novinku „Proud“. Premiéra videoklipu proběhla 11.září na oficiálním YouTube Adama.

Next Post

Hororový svět temného rappera Ghostemana ovládne Forum Karlín

Po úspěšné americké tour se rodák z Floridy Ghostemane znovu vrací se svou hororovou skupinou do Evropy. Milovník black metalu a […]