Stýská se Vám po Blink-182? Zkuste „Kiss & Tell“ od Angels & Airwaves

MIXXER STAFF (MD)

Rockový projekt Toma DeLonge, Angels & Airwaves, odehrál svou první veřejnou show, kde kluci debutovali novými písněmi jako „Rebel Girl“ a nebo třeba „The Adventure“ a „There Is“. Jedná se tak o velké turné skupiny, které bude trvat do října.

K označení začátku jejich comebackového turné vydala skupina novinku „Kiss & Tell“, které se ve videoklipu ujal Matt Thompson jako režisér.

Angels & Airwaves je alternativní rocková kapela založená Tomem DeLongem po rozpadu skupiny Blink-182. Na jaře roku 2006 vydali své první album „We Don´t Need To Whisper„. Na podzim 2007 vyšla druhá deska s názvem „I-Empire„. Na začátku roku 2010 vydali své již třetí studiové album s názvem „LOVE“. 1. listopadu 2011 vydaly svou poslední desku s názvem „Love: Part Two.“ Poté 10. Srpna 2011 vyšel 4 roky očekávaný film „LOVE„.

Spolu s Tomem Delongem hraje v kapele kytarista David Kennedy, se kterým Tom již dříve hrál v kapele Box Car Racer. Bubeník Atom Willard je známý například hraním v kapele The Offspring a basák Matt Wachter hrál například v kapele 30 Seconds to Mars.

Next Post

Ava Max: Torn

Zpěvačka Ava Max je superhrdinka, tedy ve skutečnosti ve svém novém videu pro její poslední singl „Torn„. Epické video, z […]