Ben Cristovao a jeho erotické tanečky v novince „Pro Nás dva“

MIXXER STAFF (MD)

Ben Cristovao zhruba před měsícem zveřejnil svou novou skladbu „Chybíš„, kterou věnoval svému zesnulému dědečkovi. Mnozí ji označili za nejemotivnější píseň v jeho dosavadní kariéře. Zní v ní upřímně a uvěřitelně.

Před pár dny přišel se svou novou skladbou „Pro nás dva„, ve které ukazuje chvilkami jako by našel svojí sexualitu. Na písničce se mu zavrtěla tanečnice Natalia Felinity, které se v poslední době věnuje především dancehall-u. Jak to všechno se můžete teďka podívat ve vizuálu:

Benovi v červnu vyšlo EP pod názvem KONTAKT, které Ben vydává u vydavatelství Championship ve spolupráci s Red Bullem. V nových textech chce motivovat lidi, aby se zkusili odpoutat od života na sítích, začali mezi sebou víc komunikovat naživo a prožívali společně zážitky naplno. „Kontakt člověka se sýym nefiltrovaným já a brutální realitou našeho světa je čím dáll tím slabší. Přehlceníi swajpujeme pryč od čehokoli, co by chtělo pozornost naší přesycené a rozmazlené mysli. Chci si s formami Kontaktu trochu pohrát, a tak ve spolupráci s Red Bullem vydávám nové EP, které záměrně nese tento název.“ Část textů dopisoval Ben na své dovolené v Thajsku, kam se před pár týdny vydal.

Next Post

Louis Tomlinson z One Direction slaví úspěch. Na Spotify má přes miliardu poslechů

Louis Tomlinson ze skupiny One Direction, který je na sólové dráze se stal skutečným králem co se týče počtů poslechů […]